/Ciągniki
  • Kompaktowy, cichy i tani w eksploatacji. Te kompaktowe ciągniki elektryczne są używane w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych, szpitalach, zakładach gastronomicznych, firmach czyszczących i magazynach do ciągnięcia modułów lekkich przyczep.  Ciągnik elektryczny V-MOVE 250 służy również na lotniskach, w celu czyszczenia dużych, płaskich powierzchni.
  • Niezawodny i kompaktowy Elektryczny wózek holowniczy V-move® (o udźwigu 1000 kg RG), jest częścią obszernej oferty marki Verhagen Leiden od ponad dekady. Ten bardzo kompaktowy ciągniki stosowany jest w różnych obiektach przemysłowych, publicznych w tym w szklarniach, szpitalach, zakładach produkcyjnych i magazynach. V-move 500 służy do ciągnięcia różnych pojazdów: wozów towarowych, wózków platformowych i innych pojazdów służących do transportu towarów. Zapewne już widziałeś V-move®. I było to lotnisko, gdzie są używane jako pojazdy służb technicznych lub do transportu kontenerów bagażowych. Elektryczne ciągniki elektryczne V-move® to wyjątkowo solidne i kompaktowe pojazdy, z których Verhagen Leiden dostarczył już setki sztuk. Ten elektryczny traktor został opracowany przez markę Verhagen Leiden i jest produkowany i montowany w fabryce w Holandii. V-move® to nowa nazwa marki wszystkich holowników elektrycznych Verhagena Leiden. Przedtem znany również jako Multi-Mover lub Tiger.
  • Mocny i kompaktowy V- move® 650 jest najnowszym modelem ciągnika elektrycznego, który ze względu na wielozadaniową budowę, cieszy się największym zainteresowaniem wśród klientów. Ten elektryczny holownik jest zaprojektowany oraz produkowany przez firmę VERHAGENLEIDEN. V- move® 650 idealnie nadaje się do przenoszenia kontenerów rolkowych, przyczep oraz przemysłowych wozów duńskich. Pojazd ze względu na niski stopień, idealnie nadaje się do zbierania zamówień w magazynach i centrach logistycznych. V-move® to nowa nazwa marki wszystkich holowników elektrycznych VerhagenLeiden. Przedtem znany również jako Multi-Mover lub Tiger.
  • Mocny Elektryczny ciągnik holowniczy V- move® 1200 jest nową konstrukcją w szerokim asortymencie firmy VerhagenLeiden. Podobnie jak model 1500 oraz 2500 dostępny jest również wersji z siedziskiem lub oparciem. Urządzenie te zostało zaprojektowane i stworzone wyłącznie przez firmę VerhagenLeiden. Klienci często poszukują ciągniki elektryczne w wersji trzykołowej oraz możliwością obsługi z pozycji stojącej, firma VerhagenLeiden wyszła na wprost oczekiwaniom i wprowadziła modele z możliwością adaptacji siedziska. V-MOVE 1200 jest idealnym rozwiązaniem jako narzędzie do sprawnej kompletacji zamówień w dużych magazynach. Może również służyć jako pojazd techniczny. Ze względu na swoją kompaktową budowę, niski stopień i wyjątkową elastyczność, urządzenie te można spotkać wielu gałęziach przemysłu. V-MOVE 1200 z najnowszym silnikiem prądu zmiennego AC, nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji. Pojazd może być także ustawiony precyzyjnie pod preferencje klienta (przyśpieszenie, prędkość max, poziom hamowania) Standardowa wysokość progu to 170mm, istnieje również możliwość obniżenia w razie potrzeby.
  • Ciężki i solidny Elektryczny ciągnik holowniczy V- move® 1500 jest wyjątkowo solidnym urządzeniem które parametrami zbliżone jest do modelu 2500, Różnicą jest brak układu amortyzacji na kołach (przeniesiona pod siedzisko), układ hamulcowy znajduję się tylko na tylnych kołach a silnik jest 24V. Urządzenie te jest maszyną przeznaczoną dla firm, gdzie nie transportuję się więcej niż 2000kg ale wymaga się od urządzenia wysokiej wydajności i zwinności. V-move® to nowa nazwa marki wszystkich holowników elektrycznych VerhagenLeiden. Przedtem znany również jako Multi-Mover lub Tiger.
  • 36-voltowy elektryczny ciągnik holowniczy V- move® 2500 jest najmocniejszym tego typu urządzeniem w ofercie. Urządzenie służy do długiej pracy wewnątrz magazynu. Istnieje możliwość montażu zamykanej kabiny, co pozwala również pracować na zewnątrz. Ciągnik V- move® 2500 jest dostępny w kilku wersjach: jako 2000, 3000, 5000, 6000 kg obciążenia. Urządzenie te możemy spotkać na lotniskach, halach przemysłowych, gdzie transport podzespołów odbywa się na długich dystansach. V-move® to nowa nazwa marki wszystkich holowników elektrycznych VerhagenLeiden. Przedtem znany również jako Multi-Mover lub Tiger.