/Parowe urządzenia czyszczące

Parowe urządzenia czyszczące Optima charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością pary wynoszącą do 2 200 gramów na minutę, temperaturą roboczą od 180 do 200 ° C i ciśnieniem roboczym 10 barów. Maszyny są dostępne w wersjach o mocy 380/400 W i silników wysokoprężnych. Parowe urządzenia czyszczące Optima z wężami parowymi o długości do 20 metrów mogą być również obsługiwane przez dwie osoby w tym samym czasie.

Czyszczenie parą doskonale sprawdza się w każdej sytuacji, w której tradycyjne metody czyszczenia nie przynoszą rezultatów. Nasze myjki parowe służą do czyszczenia przemysłowych kuchni, sprzętu przemysłowego, sprzętu rehabilitacyjnego, klimatyzatorów, wnętrz samochodów i wnętrz, silników, tokarek, frezów, centrów obróbczych CNC, szop i toalet, a także do usuwania chwastów i gum do żucia.

  • Parowe urządzenia czyszczące Optima wytwarzają bardzo duże ilości pary do 2 200 g / minutę, temperatury robocze od 180 do 200 ° C i ciśnienia robocze do 10 barów. Maszyny są wysoce niezawodne, a użycie elektroniki jest ograniczone do absolutnego minimum. Elementy elektroniczne są całkowicie odizolowane od zbiornika i wysokich temperatur. Czyściki parowe Optima są dostępne w prądzie zasilania 380/400 V, a także w wersji z silnikiem wysokoprężnym, do użytku zewnętrznego lub wewnętrznego.

    Te myjki parowe mogą być wyposażone w węże o długości do 20 metrów i mogą być obsługiwane przez dwie osoby w tym samym czasie. Czyściki parowe pasują idealnie do wszystkich sytuacji, w których tradycyjne metody czyszczenia nie są w stanie dostarczyć.

    Urządzenia parowe czyszczące Optima mogą być używane do czyszczenia przemysłowych kuchni, sprzętu rehabilitacyjnego, ogniw chłodzących, wnętrz samochodów, silników, tokarek, frezarek, centrów obróbczych CNC, toalet, a także do usuwania chwastów i gum do żucia.