O nas 2018-10-26T14:18:48+00:00

Na tej stronie dokonasz wyboru urządzenia z naszej gamy produktów. Jeśli szukasz niezawodnej maszyny czyszczącej, zamiatarki, odkurzacza do płynów, liści, wiór lub specjalistycznego odkurzacza do miejsc trudno dostępnych, nie szukaj więcej. U nas znajdziesz wszystko.

Oprócz profesjonalnego sprzętu do sprzątania, produkujemy i dostarczamy elektryczne maszyny holownicze oraz ciągniki.

Firma Verhagen Leiden działa na rynku urządzeń czyszczących i środków transportu wewnętrznego od ponad 50 lat. Wszystkie maszyny składane są oraz produkowane we własnym zakładzie.

Nasza baza klientów obejmuje zarówno tych niewielkich jak i międzynarodowe koncerny.

Ponieważ Verhagen Leiden jest producentem szerokiej gamy urządzeń staramy się dopasować właściwą maszynę pod zapotrzebowanie klienta.

Jeśli jakaś maszyna nie jest wymieniona w ofercie na naszej stronie lub jeśli potrzebujesz zaczerpnąć informacji, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym działem handlowym w zakładce kontakt. Oprócz standardowych produktów, firma Verhagen Leiden oferuje również rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Możemy opracować nowy sprzęt lub zmodyfikować standardowy.

Nasi pracownicy wykonują darmowe i niezobowiązujące demonstracje w miejscu wyznaczonym przez klienta a nasi eksperci chętnie odwiedzą każdego zainteresowanego.

Pamiętaj również, że wszystkie maszyny wymagają konserwacji. Nasz dział serwisowy dostępny jest pod telefonem 24/7. Dostarczamy również części do urządzeń i pojazdów elektrycznych bezpośrednio z magazynu.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zajrzyj pod zakładkę KONTAKT.