/Bezdotykowe urządzenia czyszczące

Verhagen Leiden oferuje szereg bezdotykowych systemów czyszczących, z których każdy łączy w sobie automatyczne dozowanie i wtryskiwanie substancji chemicznych, oraz potężne ciśnienie w zintegrowanym systemie.

Zapewniając pracownikom możliwość dokładnego czyszczenia i dezynfekcji bez konieczności dotykania zabrudzonych i zanieczyszczonych powierzchni. Systemy czyszczenia bezdotykowego Kaivac nie tylko oczyszczają lepiej, ale także obniżają koszty robocizny, środków chemicznych, sprzętu a jednocześnie podnosząc morale i wizerunek pracowników. W rzeczywistości badania naukowe wykazały, że są one 60 razy skuteczniejsze w zmniejszaniu zanieczyszczenia bakteriami niż mopy, które są bardziej narażone na rozprzestrzenianie się zanieczyszczeń niż ich usuwanie.

  • Głównym problemem ludzi w firmach, w szkołach, biurowcach, hotelach czy zakładach gastronomicznych są brudne, cuchnące toalety. Tradycyjne metody czyszczenia są po prostu niewystarczające, aby dokładnie i skutecznie oczyścić te obszary. Większość wiaderek do mopa zawiera brudną wodę, która jest rozprowadzana przez mycie i czyszczenie podłogi. W rezultacie tylko ułamek brudu jest usuwany a wręcz przyciągając zarazki. Ludzie przez to są zasadniczo zmuszeni do czyszczenia brudnych powierzchni rękami i poruszania się w brudnych ubikacjach.

    Rozwiązaniem tego problemu jest kompaktowe urządzenie czyszczące, które łączy w sobie mycie ciśnieniowe, stosowanie detergentów i technologię odkurzania cieczą! System bezdotykowego czyszczenia KAIVAC usuwa wszelkie zanieczyszczenia i drobnoustroje. Najpierw detergent jest rozpylany na toalety, zlewy, podłogi i ściany, po czym maszyna natryskuje brud za pomocą strumienia wody. Wreszcie maszyna odsysa wszystko do czysta i sucha dzięki czemu, brud i zarazki są natychmiast usuwane. Rezultatem są przyjemnie pachnące toalety, kuchnie, podłogi, ściany i schody, bez konieczności dotykania brudnych powierzchni.

    Maszyny bezdotykowa KAIVAC zapewniają znaczne korzyści, eliminując konieczność używania mopów, szmat, wózków czyszczących, odkurzaczy, płynnych środków czyszczących i myjek wysokociśnieniowych w szkołach, restauracjach, hotelach, basenach, kempingach, klubach sportowych, zakładach produkcyjnych, lotniskach, szpitalach itd.